Váš průvodce světem dovolených. Aktuální nabídky last minute na každém webu.

Santa Lucía

Santa Lucía

Pokud milujete potápění na korálových útesech, nebo jen rádi lenošíte na pláži, pak je čtvrté největší kubánské letovisko Santa Lucía pro vás tou ideální volbou.

Hlavní předností této turistické destinace jsou především čisté pláže a průzračné moře plné korálových útesů, které je přímo ideální k potápění. K vidění je zde mnoho podmořských ryb včetně neškodných malých žraloků. Je zde také několik ztroskotaných lodí v hloubce zhruba 6 metrů. Podobné potápění můžete zažít i na dalším podobném letovisku ve střední Kubě, kterým je Jardines del Rey. Pokud chcete vyrazit více do přírody, pak zamiřte do laguny Daniel nebo do El Real. Výhodou této oblasti, na rozdíl od ostatních, je že sem mají volný přístup i obyčejní Kubánci, máte tak ideální možnost se blíže seznámit s místními obyvateli.
Nevýhodou jsou méně komfortní hotely a služby, které Santa Lucía nabízí, krom výše jmenovaných předností nenabízí bohužel nic navíc. Pro některé návštěvníky to ale může být zároveň plus, neboť tu nejsou davy turistů.


Potápění

Sponzor stránky

Partneři

Dovolená u moře s cestovní kanceláří Blue-style.
Pokud máte rádi tropické počasí a zajímají Vás karnevaly, pak je Rio de Janeiro pro Vás ta pravá volba. Hledáte-li něco blíže, pak by se vám mohl zamlouvat řecký ostrov Rhodos který je vzdálený jen pár hodin letu. Nedaleko něj naleznete také největší řecký ostrov Kréta jenž Vám nabízí pohled zpět do Minojské éry. Máte-li rádi exotiku, vydejte se na karibský ostrov Kuba který mnoho lidí považuje za pravý ráj na zemi. Ostrov zábavy Zakynthos je ideální místo pro noční párty.

info [at] Tamchci.cz